HIZLI MENU

Ankara Teknoloji

Hakkında

Şirketimiz, bilişim tekolojileri alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel ve uluslararası pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Türkiye – Ankara Merkezli babus.web.tr; 2013 yılından bu yana Alan adı, web hosting, yedekleme hizmetleri, web tasarım & yazılım, kurumsal kimlik tasarımı, seo danışmanlığı, Google adwords danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, yazılım optimizasyonu, sunucu optimizasyonu ve wordpress optimizasyonu gibi hizmetleri uluslararası bilişim sektöründe hizmet sunmaktadır.

Müşteri destek servislerimiz ve buna sadık olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi sunduğumuz konulardan birisidir.

Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak firmamızla ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedeflemekteyiz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz tüm problemleriniz için ilk temasınızda sorunlarınızı çözüm odaklı olarak çözmesi için seçilmiş ve yetiştirilmiş profesyonel ekiplerimizdir.

Babuş.web.tr olarak; Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, yenilikçi, geliştirici, bilimin tüm olanaklarını, yeni nesil teknolojiyi kullanan bir yaklaşım içerisinde müşterilerine katma önem sağlayan bir hizmet anlayışıyla sektörde yurt içinde ve yurt dışında uluslararası şirketlerde rekabet edebilecek çağdaş bir firma olmayı amaçlamaktayız.

Bütün bunların ışığında vermiş olduğu hizmetlerde dünya standartlarını hedefleyen firmamız, tüm personelinin tam nitelikli, donanımlı olmasını da amaçla, bulunduğu ülkeye ve millete her anlamda katkı sağlayan modern bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Bu yolculuğumuzda başarıya ulaşabilmek için;

  • Kaliteyi, Bilimsel Yaklaşımı referans alan.
  • Yenilikçi odaklı AR-GE anlayışıyla rekabet gücü olan.
  • Çalışma ve kurum kültürü ortamı ve hizmetleriyle personelini mutlu eden.
  • Ürün ve süreçlerini sürekli iyileştiren, kaliteyi hedef edinen.
  • İlgili standartlar ve kuralları kusursuz uygulamaya çalışan.

Bir kalite yönetim sistemini oluşturmak, uygulamak ve sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

Uluslararası bilişim sektöründe öncelikle Türkiye’de ve sonrasında tüm dünyada, en iyi standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen millete ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan birisi olmaktır amacımız.

Güvenli ödeme; Tüm ödeme işlerimiz 256 bit SSL Sertifikası sayesinde korunmaktadır ve ödemeleriniz güvenli şekilde iletilmektedir.

Kontrol sizde; Yazılımlarımıza eklenen gelişmiş ve kullanıcı dostu profesyonel yönetim panelleri sayesinde yazılımınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz ve bir desteğe ihtiyaç duymazsınız.

Benzersiz tasarımlar; Tüm yazılımlar tamamen bize ait olup, Hazır template (tema) ve taslak kullanılmaz.